Jūriniai konteineriai

Jūriniai konteineriai

Konteinerių pardavimas

Galime pasiūlyti tiek naujus, tiek naudotus jūrinius konteinerius. Patys populiariausi jūriniai konteineriai parduoda mi:

  • 20’DV – 20 pėdų standartinis, 6 m ilgio;
  • 40’DV – 40 pėdų standartinis, 12 m ilgio;
  • 40’HC – 40 pėdų paaukštintas, 12 m ilgio.

Kiekvienas parduodamas konteineris atitinka tarptautinius ISO standartus ir yra tinkamas tiek transportavimui, tiek sandėliavimui ar kitoms reikmėms. Konteinerius sandėliuojame Vilniuje ir Klaipėdoje, tačiau esant poreikiui galime pristatyti ir į kitus Lietuvos miestus.

Norėdami gauti konsultacija dėl tinkamiausio konteinerio prašome kreiptis į mūsų konsultantus, kurie pasiūlys geriausia sprendimą atsižvelgiant į Jūsų norus ir galimybes.

Esant poreikiui, juriniai konteineriai yra parduodami lizingu. Mūsų partneriai Inbank mokilizngas pasiūlys Jums finansavimo sprendimą per 24 val.!

Jūrinis konteineris

Nuoma

Kaip alternatyvą pardavimui, siūlome konteinerių nuomą terminuotam laikotarpiui nuo 6 iki 24men. Sis sprendimas yra optimalus klientams, kuriems konteineris reikalingas ribotam laikui. Nuomos jūriniai konteineriai kaina priklauso nuo konteinerio tipo ir termino trukmės.

Jūriniai konteineriai kaina

Transportavimas

Įsigytas jūrinis konteineris yra išduodamas vienoje iš mūsų aikštelių priklausomai nuo miesto. Papildomai siūlome ir transportavimo paslauga į Jūsų pageidaujamą vietovę. Bendradarbiaujame su keliomis transporto bendrovėmis Lietuvoje, kurios garantuoja kokybišką ir greitą pristatymą visoje šalyje.